Home
Event Selection
AUSTRALIAN SWISS PAIRS
Draw for Session 4
Team | Name | Table | Name | Team
|
---|
39 | D Robinson, P Beck | 1 | M Wylie, A Bach | 20
|
---|
54 | S Wanz, S Kudelka | 2 | I Lisle, V Lisle | 58
|
---|
14 | J Magee, T Strong | 3 | S Schwarcz, B Kingham | 29
|
---|
7 | C Miller, P Lavings | 4 | N Rosendorff, A Markovics | 4
|
---|
19 | K Muntz, L Gold | 5 | D Brooks, D Smith | 86
|
---|
56 | C Houghton, W Houghton | 6 | F Vearing, J Heywood | 72
|
---|
50 | C Arul, K French | 7 | R Gallus, L Kelso | 23
|
---|
30 | B Burza, M Kolodziejczyk | 8 | K Frazer, J Ebery | 18
|
---|
57 | J Bills, W Webber | 9 | M Vadas, M Wilkinson | 21
|
---|
38 | G Peston, C Stead | 10 | F Beale, R Van Riel | 5
|
---|
13 | S Ingham, M Courtney | 11 | E Caplan, M Doran | 32
|
---|
36 | A Richman, S Richman | 12 | J Tyson, R Tyson | 42
|
---|
24 | S Klofa, J Collins | 13 | M Sinclair, M Collins | 88
|
---|
10 | J Dawson, P Gill | 14 | D Keenan, D Swabey | 51
|
---|
17 | H Grosvenor, A Paton | 15 | C Baker, A Baker | 60
|
---|
84 | S Read, P Blankfield | 16 | P Hill, J Hill | 53
|
---|
25 | B Nash, J Wallis | 17 | S Thorne, K Thorne | 48
|
---|
1 | S Hinge, P Hollands | 18 | G Ridgway, A Robbins | 8
|
---|
109 | J Chew, G Brahma | 19 | J Hall, F Halmos | 41
|
---|
27 | T Sharp, M Chadwick | 20 | B Neill, M Doecke | 2
|
---|
82 | V Van Ingen, R Swain | 21 | A Morrison, J Tredrea | 52
|
---|
85 | A Bell, A Nothling | 22 | D Harley, S Weisz | 26
|
---|
71 | G Collins, I Hamilton | 23 | K Kerr, F McDonald | 99
|
---|
74 | D Lindsay, P Lidl | 24 | I Muir, R Muir | 68
|
---|
55 | D Cooper, M Boyd | 25 | P Timmins, B Krishan | 43
|
---|
15 | J Reitzer, T Brown | 26 | D Kwok, B Assaee | 61
|
---|
70 | S Filler, I Boulter | 27 | R Freeman-Greene, D Lacey | 102
|
---|
22 | F Rew, M Smith | 28 | B Forage, B Holland | 6
|
---|
107 | N Fromberg, P Fromberg | 29 | E Linton, T Cowie | 44
|
---|
75 | S Varga, L Robinson | 30 | H Kaplan, S Clarke | 98
|
---|
31 | M Callander, S Collins | 31 | J Routley, L Redman | 95
|
---|
91 | C Wyllie, D Wyllie | 32 | T Bossomaier, D Hurst | 94
|
---|
34 | G Finikiotis, L Fanos | 33 | L Veenstra, L Veenstra | 76
|
---|
45 | N Hardy, J Adey | 34 | M Bloom, G Bilski | 9
|
---|
78 | K Anderson, L Anderson | 35 | M Butcher, J Lonergan | 96
|
---|
89 | P Johnson, R Lidl | 36 | L Young, P Lardy | 62
|
---|
46 | N Bugeia, G Stockham | 37 | L Cooke, J Oxley | 93
|
---|
12 | T Nunn, W Ashton | 38 | A Hegedus, J Mill | 11
|
---|
40 | K Lemon, T Gariepy | 39 | D Smee, G Lane | 35
|
---|
59 | J Rolph, S Rolph | 40 | B Nelan, S Nelan | 92
|
---|
16 | A Maluish, A Mill | 41 | C Critchley, L Jenkins | 47
|
---|
63 | P Beattie, R Watts | 42 | K Hayes, S Price | 112
|
---|
81 | F Hickey, A Macmorran | 43 | G Mundell, L Milne | 3
|
---|
90 | I Farmer, D Rogers | 44 | S Ozenir, M Yuill | 28
|
---|
87 | C Elliott, R Cooke | 45 | H Kemp, B Kemp | 69
|
---|
114 | G Schofield, L Schofield | 46 | J Bailey, H Francis | 37
|
---|
65 | J Selleck, P Smith | 47 | A Clarke, R Clarke | 103
|
---|
64 | F Symons, D Upsall | 48 | D McLeish, P McLeish | 33
|
---|
49 | V Badcock, J Mann | 49 | F Wivell, G Wivell | 106
|
---|
100 | R Rolston, I Radonic-Errath | 50 | V Clarke, J Harland | 66
|
---|
111 | P Hayles, A Hayles | 51 | E Sward, G Stevens | 113
|
---|
110 | L Wynwood, C Tongs | 52 | B Evans, L Dullard | 108
|
---|
118 | C Harkness, B Harkness | 53 | B Coulton, J Archer | 116
|
---|
101 | L Pearce, R Stott | 54 | C Senior, G Mealyea | 79
|
---|
117 | A Bouzaid, B Barr | 55 | D Girvan, D Bright | 104
|
---|
67 | A Graves, J Sherriff | 56 | G Bezette, L Bain | 77
|
---|
97 | A O'Connell, S Lloyd | 57 | C Bayliss, C Chown | 80
|
---|
119 | S Reid, N Nadebaum | 58 | G Mills, R Mills | 115
|
---|
73 | R Scott, B Bailey | 59 | P Pitt, N Stedman | 83
|
---|
120 | K Decker, K Decker | 60 | H Tyler, T Nadebaum | 105
|
---|