Home
Event Selection
AUSTRALIAN SWISS PAIRS
Draw for Session 1
Team | Name | Table | Name | Team
|
---|
1 | B Neill, A De Livera | 1 | C Houghton, W Houghton | 55
|
---|
56 | B Cooper, N Smith | 2 | S Hinge, K Morrison | 2
|
---|
3 | A Peake, R Klinger | 3 | M Lambert, I Hamilton | 57
|
---|
58 | C Patchett, R Scott | 4 | J Ebery, L Gold | 4
|
---|
5 | A Braithwaite, I Robinson | 5 | J Norlyng, A Norlyng | 59
|
---|
60 | P Beattie, J Anderson | 6 | M Mullamphy, B Thompson | 6
|
---|
7 | S Hans, A Kanetkar | 7 | C Girvan, I Mansfield | 61
|
---|
62 | V Lisle, I Lisle | 8 | P Gumby, W Lazer | 8
|
---|
9 | M Bourke, E Ramshaw | 9 | J Brazier, F Power | 63
|
---|
64 | J Savage, R Kingham | 10 | S Klofa, R Gallus | 10
|
---|
11 | S Fischer, M Wilkinson | 11 | C Roxburgh, H Crisp | 65
|
---|
66 | H Kemp, B Kemp | 12 | T Tully, S Lusk | 12
|
---|
13 | M Bloom, G Bilski | 13 | I Farmer, R Watts | 67
|
---|
68 | J Tredrea, R Curtin | 14 | S Ingham, T Brown | 14
|
---|
15 | A Paton, H Grosvenor | 15 | I Barton, J Anderson | 69
|
---|
70 | D Tatham, G Cooper | 16 | D Beauchamp, L Adams | 16
|
---|
17 | G Ridgway, A Robbins | 17 | V Maddock, M Darby | 71
|
---|
72 | D McCoull, J Adey | 18 | T Nunn, W Ashton | 18
|
---|
19 | M Watts, B Richman | 19 | C Elliott, G Wivell | 73
|
---|
74 | D Theunissen, J Strzelecki | 20 | J Dawson, G Smolanko | 20
|
---|
21 | D Chung, P Beck | 21 | H Kite, H Rollond | 75
|
---|
76 | R Rooke, V Fuglsang | 22 | L Kelso, T Chira | 22
|
---|
23 | T Sharp, M Chadwick | 23 | I Callahan, D Callahan | 77
|
---|
78 | N Stedman, F Wivell | 24 | A Hegedus, A Mill | 24
|
---|
25 | J Magee, T Strong | 25 | R Swain, V Van Ingen | 79
|
---|
80 | F Hickey, A Macmorran | 26 | E Samuel, J Fust | 26
|
---|
27 | V Brockwell, J Brockwell | 27 | S Barlow, P Barker | 81
|
---|
82 | P Sandercock, I Sandercock | 28 | S Crompton, D Weston | 28
|
---|
29 | E Caplan, J Thompson | 29 | C Bartonek, D Sommerville | 83
|
---|
84 | D Brooks, D Smith | 30 | M Callander, S Collins | 30
|
---|
31 | D Newlands, J Collins | 31 | F Suban, A Fyfe | 85
|
---|
86 | M Crawford, M Gibbs | 32 | A Richman, S Richman | 32
|
---|
33 | R Crichton, P Crichton | 33 | J Bills, R Walsh | 87
|
---|
88 | J Routley, P Lidl | 34 | G Bailey, K Bailey | 34
|
---|
35 | G Finikiotis, L Fanos | 35 | K Anderson, L Anderson | 89
|
---|
90 | J Tuckey, C Baynes | 36 | D Smee, G Lane | 36
|
---|
37 | G Pick, S Pick | 37 | D Wyllie, C Wyllie | 91
|
---|
92 | J Oxley, L Cooke | 38 | N Hardy, D Robinson | 38
|
---|
39 | H Francis, J Bailey | 39 | J Donovan, A Hewat | 93
|
---|
94 | D Fallon, M Moore | 40 | F Kovacs, T Gariepy | 40
|
---|
41 | J Tyson, R Tyson | 41 | G Garnham, K Potter | 95
|
---|
96 | L Loosmore, J Frost | 42 | W Webber, M Goodman | 42
|
---|
43 | A Talbot, M Tildesley | 43 | J Caddy, C Barnwell | 97
|
---|
98 | J Rossiter-Nuttall, B Rossiter-Nuttall | 44 | W Beatty, M Gibbs | 44
|
---|
45 | J Mann, V Badcock | 45 | R Lidl, J Bonner | 99
|
---|
100 | J Sklarz, D Wilson | 46 | P Lewin, S Braithwaite | 46
|
---|
47 | K Glasson, M Glasson | 47 | G Carbert, K Thompson | 101
|
---|
102 | K Wallwork, J Henderson | 48 | P Brennan, M Brennan | 48
|
---|
49 | N Van Vucht, D Abercromby | 49 | D Hawkins, A Hawkins | 103
|
---|
104 | L Cowan, L Redman | 50 | K Frazer, B Geyer | 50
|
---|
51 | C Macquarrie, S White | 51 | L Michelsson, M Michelsson | 105
|
---|
106 | L Wynwood, C Tongs | 52 | K French, C Arul | 52
|
---|
53 | B Forage, B Holland | 53 | M Boyd, S Marryatt | 107
|
---|
108 | J Spencer, B Spencer | 54 | S Filler, V Palk | 54
|
---|