Home
Event Selection
National Swiss Pairs
Draw for Session 1
Team | Name | Table | Name | Team
|
---|
224 | J Pszczola, V Vainikonis | 0 | F Molski, V Hardie | 43
|
---|
1 | R Klinger, J Ebery | 1 | L Leibowitz, T Lloyd | 113
|
---|
114 | K Hart, J Carberry | 2 | C Snashall, D Smith | 2
|
---|
3 | B Richman, S Tishler | 3 | E Battista, B Hunter | 115
|
---|
116 | A Glasson, K Radcliffe | 4 | P Gill, L Stern | 4
|
---|
5 | A Peake, G Smolanko | 5 | M Johnson, D Cohen | 117
|
---|
118 | K Moyes, L Wilkinson | 6 | B Brogeland, E Erichsen | 6
|
---|
7 | R Parker, P Hainsworth | 7 | R Chapman, R Cornish | 119
|
---|
120 | G Wilson, G Hammond | 8 | I Del'Monte, T Leibowitz | 8
|
---|
9 | S Browne, G Bremner-Moore | 9 | P Coats, D Coats | 121
|
---|
122 | S Rutherford, P Barnes | 10 | E Caplan, G Gaspar | 10
|
---|
11 | I Thomson, W Bradshaw | 11 | B Priestley, J Shannon | 123
|
---|
124 | M Garbutt, B Chosid | 12 | M Courtney, P Wyer | 12
|
---|
13 | N Francis, M Moren | 13 | J Turnell, T Horder | 125
|
---|
126 | D Keenan, D Swabey | 14 | S Hans, T Nunn | 14
|
---|
15 | J Stark, L Gold | 15 | P Logan, R Broughton | 127
|
---|
128 | P Rose, S Bartter | 16 | K Dyke, L Lovelock | 16
|
---|
17 | S Konig, J Wallis | 17 | E Allanson, P Walker | 129
|
---|
130 | R Lucas, J Date | 18 | M Cornell, A Bach | 18
|
---|
19 | A Braithwaite, B Haughie | 19 | J Banks, C Lee | 131
|
---|
132 | G Ware, E Tewes | 20 | M McManus, M Ware | 20
|
---|
21 | R Grynberg, D Stern | 21 | K Butcher, P Butcher | 133
|
---|
134 | J Bell, C McDonald | 22 | A Eastaugh, M Ross | 22
|
---|
23 | T Sharp, M Chadwick | 23 | E Lindh, P Phillips | 135
|
---|
136 | L Bourke, J Keim | 24 | H Hills, K Kalejs | 24
|
---|
25 | R Bignall, B Travis | 25 | G Fleischer, R Speiser | 137
|
---|
138 | C Woolley, C Woolley | 26 | J Foster, D Weston | 26
|
---|
27 | T Hutton, H Hutton | 27 | D Flynn, J Percil | 139
|
---|
140 | K Davies, B Burza | 28 | P Gosney, M Watts | 28
|
---|
29 | J Wyner, D Browne | 29 | S Hollands, G Hollands | 141
|
---|
142 | R Moss, A Drury | 30 | M Genc, M Perley | 30
|
---|
31 | B Coles, D Appleton | 31 | B Robinson, A Williams | 143
|
---|
144 | B Peters, J Rowlatt | 32 | T Antoff, A Simpson | 32
|
---|
33 | S Burgess, J Dawson | 33 | M Carpenter, K Dakin | 145
|
---|
146 | B Fotheringham, B Walker | 34 | M Prescott, J Hughes | 34
|
---|
35 | E Horsman, R Solomon | 35 | J Wilkinson, Unknown | 147
|
---|
148 | P Allen, K Winter | 36 | J Magee, T Strong | 36
|
---|
37 | A Fallon, B Marrett | 37 | M Pryde, D Pryde | 149
|
---|
150 | K Black, C Wehner | 38 | D Wawn, C Quail | 38
|
---|
39 | C Ackerley, W Burrows | 39 | P Mackin, D Barnes | 151
|
---|
152 | N Bousfield, J Clifton | 40 | L Allgood, P Havlicek | 40
|
---|
41 | R Lorraway, J Dooner | 41 | W Ashton, M Gidley-Baird | 153
|
---|
154 | L Fanos, F Banner | 42 | J Rothwell, L Marks | 42
|
---|
43 | F Molski, V Hardie | 43 | W Chylewski (jun), M Durovic | 155
|
---|
156 | C Gardiner, D Munro | 44 | K Steffensen, T Strong | 44
|
---|
45 | J Wilkinson, S Newton | 45 | M Weddell, R Thomson | 157
|
---|
158 | A Murray, G Lovrecz | 46 | D Jagelman, M Green | 46
|
---|
47 | J Prince, B Prince | 47 | G Palmer, D Kajons | 159
|
---|
160 | G Daniel, L Scorer | 48 | S Mayo, G Mayo | 48
|
---|
49 | R Kahn, S Collins | 49 | P Best, P Cox | 161
|
---|
162 | M Pussell, G Mundell | 50 | G Pick, S Pick | 50
|
---|
51 | J Gleeson, C Dibley | 51 | M Whigham, J Wulff | 163
|
---|
164 | B Kassam, T Chan | 52 | G Finikiotis, P Gallasch | 52
|
---|
53 | G Fallon, G Deaton | 53 | A Stavik, J Zhang | 165
|
---|
166 | M Obenchain, A Talbot | 54 | E Fitz-Gerald, J Fitz-Gerald | 54
|
---|
55 | P Livesey, M Pemberton | 55 | C Ritter, T McKay | 167
|
---|
168 | V Zotti, L Ingham | 56 | J Eddie, P Woolf | 56
|
---|
57 | J Wurth, D Wurth | 57 | E Meldrum, P Wells | 169
|
---|
170 | S Donnan, S Hall | 58 | J De Ravin, P Wilsmore | 58
|
---|
59 | A Creet, K Magann | 59 | M Yeates, B Horan | 171
|
---|
172 | L Evans, M Perosin | 60 | A Small, A Milovanovic | 60
|
---|
61 | R Touton, K Dawson | 61 | C Barlow, L Moncelet | 173
|
---|
174 | S White, K French | 62 | F Budai, G Greenwood | 62
|
---|
63 | C Molloy, D Bennett | 63 | V Holbrook, G Gray Jamieson | 175
|
---|
176 | M Stoneman, K Hewings | 64 | A Mellings, M Spurrier | 64
|
---|
65 | D McLeish, P McLeish | 65 | H Maguire, N Beasley | 177
|
---|
178 | P Thompson, V Roland | 66 | A Paton, D Newlands | 66
|
---|
67 | L Moses, S Braithwaite | 67 | L Barrett, R Pang | 179
|
---|
180 | K Lewis, P Mann | 68 | P Yao, M Rabey | 68
|
---|
69 | M Callander, C Shugg | 69 | M Bookallil, S Fischer | 181
|
---|
182 | B Plummer, I Plummer | 70 | R Jedrychowski, W Olanski | 70
|
---|
71 | K Wilks, M Simes | 71 | T Allen, K Allen | 183
|
---|
184 | S Wilkinson, O Mailes | 72 | W Dobes, T Naran | 72
|
---|
73 | K Storr, Z Dreher | 73 | S Wrzesinski, W Podworski | 185
|
---|
186 | P Scales, L Moss | 74 | B Mare, M Morley | 74
|
---|
75 | R Green, M Jakes | 75 | B Anderson, H Hohnen | 187
|
---|
188 | J Steele, J Steele | 76 | M Phillips, S Phillips | 76
|
---|
77 | P Rankin, P Hooykaas | 77 | P Carter, B Jones | 189
|
---|
190 | V Cariola, R Massey | 78 | A Dougall, K Dougall | 78
|
---|
79 | R Kinloch, N Burica | 79 | M O'Donohue, R Muir | 191
|
---|
192 | D Quigley, R Gyde | 80 | T Chira, D Hohor | 80
|
---|
81 | A Slater, B Healy | 81 | T Romine, A Hung | 193
|
---|
194 | N Welch, P Greaves | 82 | P Ditchfield, A Meydan | 82
|
---|
83 | A Goldstein, I Mansfield | 83 | K Donaldson, J Palm | 195
|
---|
196 | E French, J Fell | 84 | J Abel, P Jeffery | 84
|
---|
85 | A Norris, M Hopton | 85 | P Canning, K Christiansen | 197
|
---|
198 | J Davis, J Beaumont | 86 | J Hunter, A Marshall | 86
|
---|
87 | E Kowalczyk, G Belonogov | 87 | I Dalziell, J Knight | 199
|
---|
200 | R Harding, S Harding | 88 | T Bodycote, J Stobo | 88
|
---|
89 | E Wilson, J Russ | 89 | A Lamport, G Waterford | 201
|
---|
202 | M Lavender, G Schaller | 90 | P Barnett, D Harris | 90
|
---|
91 | R Kumar, T Skinner | 91 | A Tuxworth, N Tuxworth | 203
|
---|
204 | J Brokenshire, P Murer | 92 | A Paul, J Hall | 92
|
---|
93 | J Howie, G Allen | 93 | G Hyslop, J Sunderland | 205
|
---|
206 | P Evans, P Lashko | 94 | P Ciszak, M Kolodziejczyk | 94
|
---|
95 | S Thorne, K Thorne | 95 | P Bardos, A Bapat | 207
|
---|
208 | P Neary, R Wilson | 96 | P Weaver, P Bayliss | 96
|
---|
97 | T Collins, L Collins | 97 | J Kelly, D Clarkson | 209
|
---|
210 | D Skipper, D Skipper | 98 | T Mangos, L Foran | 98
|
---|
99 | F Halmos, R Ellery | 99 | B Fisher, C Benson | 211
|
---|
212 | J Fudge, N Bailey | 100 | N Maclaurin, K Berry | 100
|
---|
101 | C Miller, R Morawiecki | 101 | A Molloy, J Franc | 213
|
---|
214 | W Lazer, P Gumby | 102 | A Ivanyi, J Ivanyi | 102
|
---|
103 | A Hooper, P Hooper | 103 | T Garbutt, R Trend | 215
|
---|
216 | B Howe, N Ewart | 104 | A Porter, J Leenders | 104
|
---|
105 | P Brennan, M Brennan | 105 | R Grenside, S Grenside | 217
|
---|
218 | B O'Hara, A Weber | 106 | S Rodgers, K Feeney | 106
|
---|
107 | M Squire, S Lau | 107 | H Brooksbank, K Wooler | 219
|
---|
220 | A Richman, S Richman | 108 | R Livingston, P Hill | 108
|
---|
109 | J Allanson, J Lawson | 109 | B Weathered, R Weathered | 221
|
---|
222 | V Biltoft, C Ingham | 110 | H Motteram, P Wagner | 110
|
---|
111 | N Bugeia, G Stockham | 111 | B Folkard, S Ingham | 223
|
---|
224 | J Pszczola, V Vainikonis | 112 | P Dewhurst, J Larsen | 112
|
---|
225 | D Downie, M Inglis | 113 | E Barnes, M Porter | 226
|
---|
227 | V Gardiner, B Callaghan | 114 | M Whibley, J Williams | 228
|
---|
229 | C Mill, A Hegedus | 115 | J Mill, P Hollands | 230
|
---|
235 | Unknown | 116 | Unknown | 45
|
---|
13 | N Francis, M Moren | 117 | P Ciszak, M Kolodziejczyk | 94
|
---|
105 | P Brennan, M Brennan | 118 | J Eddie, P Woolf | 56
|
---|
170 | S Donnan, S Hall | 119 | A Dougall, K Dougall | 78
|
---|
303 | Unknown | 120 | Unknown | 172
|
---|
61 | R Touton, K Dawson | 121 | M Yeates, B Horan | 171
|
---|
109 | J Allanson, J Lawson | 122 | B Plummer, I Plummer | 182
|
---|
102 | A Ivanyi, J Ivanyi | 123 | J Wyner, D Browne | 29
|
---|
202 | M Lavender, G Schaller | 124 | G Hyslop, J Sunderland | 205
|
---|
133 | K Butcher, P Butcher | 125 | P Rankin, P Hooykaas | 77
|
---|
137 | G Fleischer, R Speiser | 126 | E Lindh, P Phillips | 135
|
---|
224 | J Pszczola, V Vainikonis | 127 | T Sharp, M Chadwick | 23
|
---|
287 | Unknown | 128 | Unknown | 32
|
---|
187 | B Anderson, H Hohnen | 129 | S White, K French | 174
|
---|