Event Selection
YARRA VALLEY SWISS PAIRS
Draw for Session 1
Team | Name | Table | Name | Team
|
---|
1 | S Klofa, R Gallus | 1 | L Veenstra, L Veenstra | 44
|
---|
45 | C Senior, G Mealyea | 2 | G Ridgway, A Robbins | 2
|
---|
3 | T Strong, J Magee | 3 | D Sampson, M Copland | 46
|
---|
47 | S Brink, M Walden | 4 | N Ewart, S Ozenir | 4
|
---|
5 | M Callander, S Collins | 5 | S Read, P Blankfield | 48
|
---|
49 | B Morgan, M Morgan | 6 | A Krolikowski, K Chan | 6
|
---|
7 | L Gold, B Gold | 7 | M Stewart, V Warbey | 50
|
---|
51 | L Healy, E Stephenson | 8 | N McManamny, T Cowie | 8
|
---|
9 | C Hughes, K Bechet | 9 | C Hope, M Bertuna | 52
|
---|
53 | E Hechtman, I Bram | 10 | A Paul, A Meydan | 10
|
---|
11 | B Mill, T Gariepy | 11 | R Kingham, R Fitzherbert | 54
|
---|
55 | M Baker, H Francis | 12 | P Fent, M Chrapot | 12
|
---|
13 | G Pick, S Pick | 13 | D Emery-Smith, B Strachan | 56
|
---|
57 | L Bradley, R Moerenhout | 14 | L Meyer, P Moritz | 14
|
---|
15 | J Yang, M Zhang | 15 | D Stewart, S Wurf | 58
|
---|
59 | J Judah, H Ingram | 16 | F Vincent, G Johnson | 16
|
---|
17 | C Fernando, B Romeijn | 17 | A Gooding, E Soek | 60
|
---|
61 | J Mychajlyszyn, A Ng | 18 | J Tunks, G Hill | 18
|
---|
19 | D Middleton, J Adams | 19 | A Rosengren, P Butler | 62
|
---|
63 | B Coker, I Wright | 20 | J Hackett, T Hackett | 20
|
---|
21 | M Tildesley, E Windmiller | 21 | D Casabene, E James | 64
|
---|
65 | P Karol, J Crockford | 22 | M Yuill, M Allison | 22
|
---|
23 | L Shaw, C Chakravorty | 23 | M Lavender, R Crick | 66
|
---|
67 | J Rossiter-Nuttall, A Green | 24 | J Barbour, G Nicholson | 24
|
---|
25 | D Thompson, V Thompson | 25 | W Cousins, D Macneil | 68
|
---|
69 | J Gray, M Pogson | 26 | S Thorne, K Thorne | 26
|
---|
27 | C Arul, R Ellery | 27 | R Phillips, C Lane | 70
|
---|
71 | F McConvill, D Scott | 28 | S Begg, G Schaller | 28
|
---|
29 | M Obenchain, A Talbot | 29 | N Szuveges, D Davies | 72
|
---|
73 | M Darling, C Leach | 30 | D Carter, G Carter | 30
|
---|
31 | J Percil, D Flynn | 31 | B Callan, I Cooke | 74
|
---|
75 | B Rossiter-Nuttall, L Hawke | 32 | I Hamilton, J Atkinson | 32
|
---|
33 | S White, I Webb | 33 | L Carberry, K Casey | 76
|
---|
77 | A Roberts, S Rennie | 34 | M Day, P Edwards | 34
|
---|
35 | H Saunders, F Rowlands | 35 | D Scott, H Scott | 78
|
---|
79 | J Westbury, J Deane | 36 | S Hall, M Lambert | 36
|
---|
37 | B Ulyatt, M Petrie | 37 | R White, A Stark | 80
|
---|
81 | B Chakravorty, M Glenn | 38 | E Farren, B Pollard | 38
|
---|
39 | P Cork, J Reynolds | 39 | A Billinghurst, D Billinghurst | 82
|
---|
83 | T Seed, P Montgomery | 40 | F Symons, D Upsall | 40
|
---|
41 | F Vearing, J Heywood | 41 | L Craig, Unknown | 84
|
---|
85 | F Pescod, D Pescod | 42 | J Apfelbaum, P Bellamy | 42
|
---|
43 | P Nolan, M Porter | 43 | E Heritage, B Samuels | 86
|
---|